RN73A2B20R5BTD
TE Connectivity Passive ProductTE Connectivity Passive Product
RN73A2B20R5BTD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RN73A2B20R5BTD
Kaihanga / Waitohu: AMP Connectors / TE Connectivity
Whakaahuatanga hua RES SMD 20.5 OHM 0.1% 1/8W 1206
Ngā Rauemi: RN73A2B20R5BTD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RN73A2B20R5BTD
Tau Wae RN73A2B20R5BTD Kaihanga TE Connectivity Passive Product
Whakaahuatanga RES SMD 20.5 OHM 0.1% 1/8W 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 96729 pcs Pepa Raraunga RN73A2B20R5BTD.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.125W, 1/8W
Tuhinga o mua - Breakdown 1206 Te matotoru (Max) ±5ppm/°C
Rahi / Rahi 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm) Raupapa RN73, Holsworthy
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 1206 (3216 Metric)
Ētahi Ingoa 1879015-4
1879015-4-ND
Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Waehanga Kaihanga RN73A2B20R5BTD Teitei - Tae (Max) 0.026" (0.65mm)
Ngā āhuatanga - FIFO 2
Whakaahua nui 20.5 Ohm ±0.1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thin Film ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±0.1%
Whakaahuatanga RES SMD 20.5 OHM 0.1% 1/8W 1206 Te kohikohi, te momo whare noho Thin Film