RLP73K3AR51JTE
TE Connectivity Passive ProductTE Connectivity Passive Product
RLP73K3AR51JTE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RLP73K3AR51JTE
Kaihanga / Waitohu: AMP Connectors / TE Connectivity
Whakaahuatanga hua RES SMD 0.51 OHM 5% 2W 2512
Ngā Rauemi: 1.RLP73K3AR51JTE.pdf2.RLP73K3AR51JTE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RLP73K3AR51JTE
Tau Wae RLP73K3AR51JTE Kaihanga TE Connectivity Passive Product
Whakaahuatanga RES SMD 0.51 OHM 5% 2W 2512 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 768021 pcs Pepa Raraunga 1.RLP73K3AR51JTE.pdf2.RLP73K3AR51JTE.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 2W
Tuhinga o mua - Breakdown 2512 Te matotoru (Max) ±200ppm/°C
Rahi / Rahi 0.250" L x 0.124" W (6.35mm x 3.15mm) Raupapa RL73, CGS
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 2512 (6432 Metric)
Ētahi Ingoa 4-2176058-2
A109908TR
Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Waehanga Kaihanga RLP73K3AR51JTE Teitei - Tae (Max) 0.033" (0.84mm)
Ngā āhuatanga Current Sense FIFO 2
Whakaahua nui 0.51 Ohm ±5% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense Thick Film ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±5%
Whakaahuatanga RES SMD 0.51 OHM 5% 2W 2512 Te kohikohi, te momo whare noho Thick Film