RLP73K2BR11JTD
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
RLP73K2BR11JTD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RLP73K2BR11JTD
Kaihanga / Waitohu: AMP Connectors / TE Connectivity
Whakaahuatanga hua RES 0.11 OHM 5% 1/2W 1206
Ngā Rauemi: RLP73K2BR11JTD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RLP73K2BR11JTD
Tau Wae RLP73K2BR11JTD Kaihanga AMP Connectors / TE Connectivity
Whakaahuatanga RES 0.11 OHM 5% 1/2W 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1062447 pcs Pepa Raraunga RLP73K2BR11JTD.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 1206 Rahi / Rahi 0.122" L x 0.061" W (3.10mm x 1.55mm)
Raupapa RL73, CGS Tuhinga 110 mOhms
Mana (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa A109843CT
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.026" (0.65mm)
Ngā āhuatanga Current Sense Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 110 mOhms ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Current Sense Thick Film Te hanganga Thick Film