RL73N1JR22JTD
TE Connectivity Passive ProductTE Connectivity Passive Product
RL73N1JR22JTD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RL73N1JR22JTD
Kaihanga / Waitohu: AMP Connectors / TE Connectivity
Whakaahuatanga hua RES SMD 0.22 OHM 5% 1/10W 0603
Ngā Rauemi: RL73N1JR22JTD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RL73N1JR22JTD
Tau Wae RL73N1JR22JTD Kaihanga TE Connectivity Passive Product
Whakaahuatanga RES SMD 0.22 OHM 5% 1/10W 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2959426 pcs Pepa Raraunga RL73N1JR22JTD.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.1W, 1/10W
Tuhinga o mua - Breakdown 0603 Te matotoru (Max) ±300ppm/°C
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Raupapa RL73, CGS
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 0603 (1608 Metric)
Ētahi Ingoa 6-1622824-5
6-1622824-5-ND
Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Waehanga Kaihanga RL73N1JR22JTD Teitei - Tae (Max) 0.022" (0.55mm)
Ngā āhuatanga Current Sense FIFO 2
Whakaahua nui 0.22 Ohm ±5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Current Sense Thick Film ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±5%
Whakaahuatanga RES SMD 0.22 OHM 5% 1/10W 0603 Te kohikohi, te momo whare noho Thick Film