RL73N1HR62FTD
TE Connectivity Passive ProductTE Connectivity Passive Product
TE Connectivity Passive Product
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RL73N1HR62FTD
Kaihanga / Waitohu: AMP Connectors / TE Connectivity
Whakaahuatanga hua RES SMD 0.62 OHM 1% 1/20W 0201
Ngā Rauemi: RL73N1HR62FTD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RL73N1HR62FTD
Tau Wae RL73N1HR62FTD Kaihanga TE Connectivity Passive Product
Whakaahuatanga RES SMD 0.62 OHM 1% 1/20W 0201 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2811336 pcs Pepa Raraunga RL73N1HR62FTD.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.05W, 1/20W
Tuhinga o mua - Breakdown 0201 Te matotoru (Max) ±300ppm/°C
Rahi / Rahi 0.023" L x 0.011" W (0.58mm x 0.29mm) Raupapa RL73, CGS
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 0201 (0603 Metric)
Ētahi Ingoa 2-1879458-0 Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Waehanga Kaihanga RL73N1HR62FTD Teitei - Tae (Max) 0.011" (0.28mm)
Ngā āhuatanga Current Sense FIFO 2
Whakaahua nui 0.62 Ohm ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Current Sense Thick Film ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±1%
Whakaahuatanga RES SMD 0.62 OHM 1% 1/20W 0201 Te kohikohi, te momo whare noho Thick Film
Tuhinga o mua 0.62
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RL73N1HR51FTDF
RL73N1HR51FTDF
Kaihanga: AMP Connectors / TE Connectivity
Whakaahuatanga: RES 0.51 OHM 1% 1/20W 0201
I roto i te taonga: 1315974 pcs
Tikiake: RL73N1HR51FTDF.pdf
RFQ
RL73N1HR51FTD
RL73N1HR51FTD
Kaihanga: TE Connectivity Passive Product
Whakaahuatanga: RES SMD 0.51 OHM 1% 1/20W 0201
I roto i te taonga: 2687075 pcs
Tikiake: RL73N1HR51FTD.pdf
RFQ
RL73N1HR62FTDF
RL73N1HR62FTDF
Whakaahuatanga: RES 0.62 OHM 1% 1/20W 0201