RH73H2B30MMTN
TE Connectivity Passive ProductTE Connectivity Passive Product
RH73H2B30MMTN Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RH73H2B30MMTN
Kaihanga / Waitohu: AMP Connectors / TE Connectivity
Whakaahuatanga hua RES SMD 30M OHM 20% 1/4W 1206
Ngā Rauemi: 1.RH73H2B30MMTN.pdf2.RH73H2B30MMTN.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RH73H2B30MMTN
Tau Wae RH73H2B30MMTN Kaihanga TE Connectivity Passive Product
Whakaahuatanga RES SMD 30M OHM 20% 1/4W 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 160659 pcs Pepa Raraunga 1.RH73H2B30MMTN.pdf2.RH73H2B30MMTN.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.25W, 1/4W
Tuhinga o mua - Breakdown 1206 Te matotoru (Max) ±100ppm/°C
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm) Raupapa RH73, CGS
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 1206 (3216 Metric)
Ētahi Ingoa 1625857-5
1625857-5-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Waehanga Kaihanga RH73H2B30MMTN Teitei - Tae (Max) 0.020" (0.50mm)
Ngā āhuatanga - FIFO 2
Whakaahua nui 30M Ohm ±20% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thick Film ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga RES SMD 30M OHM 20% 1/4W 1206 Te kohikohi, te momo whare noho Thick Film