| Tau Wae | HSC25033RJ | Kaihanga | TE Connectivity Passive Product |
|---|---|---|---|
| Whakaahuatanga | RES CHAS MNT 33 OHM 5% 250W | Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 3074 pcs | Pepa Raraunga | 1.HSC25033RJ.pdf2.HSC25033RJ.pdf |
| Whakaaetanga Ngaohiko - AC | - | Putanga - Mahi | 250W |
| Te matotoru (Max) | ±50ppm/°C | Rahi / Rahi | 4.291" L x 2.874" W (109.00mm x 73.00mm) |
| Raupapa | HS, CGS | RoHS Tūnga | Bulk |
| Ko te poari | Axial, Box | Ētahi Ingoa | 2-1630024-7 216300247 A103847 |
| Tae Mahi | -55°C ~ 200°C | Tuhinga o mua | Aluminum |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) | Te Tae Kaituku Taeke | 12 Weeks |
| Waehanga Kaihanga | HSC25033RJ | Teitei - Tae (Max) | 1.650" (42.00mm) |
| Ngā āhuatanga | - | Raatau Kore | Terminal Screw Type |
| ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) | ±5% | Whakaahuatanga | RES CHAS MNT 33 OHM 5% 250W |