H86K19DZA
TE Connectivity Passive ProductTE Connectivity Passive Product
H86K19DZA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: H86K19DZA
Kaihanga / Waitohu: AMP Connectors / TE Connectivity
Whakaahuatanga hua RES 6.19K OHM 1/4W 0.5% AXIAL
Ngā Rauemi: 1.H86K19DZA.pdf2.H86K19DZA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o H86K19DZA
Tau Wae H86K19DZA Kaihanga TE Connectivity Passive Product
Whakaahuatanga RES 6.19K OHM 1/4W 0.5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 147018 pcs Pepa Raraunga 1.H86K19DZA.pdf2.H86K19DZA.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.25W, 1/4W
Tuhinga o mua - Breakdown Axial Te matotoru (Max) ±100ppm/°C
Rahi / Rahi 0.098" Dia x 0.283" L (2.50mm x 7.20mm) Raupapa Holco, Holsworthy
RoHS Tūnga Bulk Ko te poari Axial
Ētahi Ingoa 3-1879655-6
3-1879655-6-ND
Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks
Waehanga Kaihanga H86K19DZA Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Pulse Withstanding FIFO 2
Whakaahua nui 6.19k Ohm ±0.5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Pulse Withstanding Metal Film ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±0.5%
Whakaahuatanga RES 6.19K OHM 1/4W 0.5% AXIAL Te kohikohi, te momo whare noho Metal Film