H8118RBYA
TE Connectivity Passive ProductTE Connectivity Passive Product
H8118RBYA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: H8118RBYA
Kaihanga / Waitohu: AMP Connectors / TE Connectivity
Whakaahuatanga hua RES 118 OHM 1/4W 0.1% AXIAL
Ngā Rauemi: 1.H8118RBYA.pdf2.H8118RBYA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o H8118RBYA
Tau Wae H8118RBYA Kaihanga TE Connectivity Passive Product
Whakaahuatanga RES 118 OHM 1/4W 0.1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 90995 pcs Pepa Raraunga 1.H8118RBYA.pdf2.H8118RBYA.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.25W, 1/4W
Tuhinga o mua - Breakdown Axial Te matotoru (Max) ±15ppm/°C
Rahi / Rahi 0.098" Dia x 0.283" L (2.50mm x 7.20mm) Raupapa Holco, Holsworthy
RoHS Tūnga Bulk Ko te poari Axial
Ētahi Ingoa 1879663-5
1879663-5-ND
Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Waehanga Kaihanga H8118RBYA Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Pulse Withstanding FIFO 2
Whakaahua nui 118 Ohm ±0.1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Pulse Withstanding Metal Film ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±0.1%
Whakaahuatanga RES 118 OHM 1/4W 0.1% AXIAL Te kohikohi, te momo whare noho Metal Film