H4665RBCA
TE Connectivity Passive ProductTE Connectivity Passive Product
TE Connectivity Passive Product
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: H4665RBCA
Kaihanga / Waitohu: AMP Connectors / TE Connectivity
Whakaahuatanga hua RES 665 OHM 1/2W 0.1% AXIAL
Ngā Rauemi: 1.H4665RBCA.pdf2.H4665RBCA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o H4665RBCA
Tau Wae H4665RBCA Kaihanga TE Connectivity Passive Product
Whakaahuatanga RES 665 OHM 1/2W 0.1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 75701 pcs Pepa Raraunga 1.H4665RBCA.pdf2.H4665RBCA.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.5W, 1/2W
Tuhinga o mua - Breakdown Axial Te matotoru (Max) ±50ppm/°C
Rahi / Rahi 0.146" Dia x 0.394" L (3.70mm x 10.00mm) Raupapa Holco, Holsworthy
RoHS Tūnga Bulk Ko te poari Axial
Ētahi Ingoa 7-1879678-7
7-1879678-7-ND
Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Waehanga Kaihanga H4665RBCA Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Pulse Withstanding FIFO 2
Whakaahua nui 665 Ohm ±0.1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Pulse Withstanding Metal Film ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±0.1%
Whakaahuatanga RES 665 OHM 1/2W 0.1% AXIAL Te kohikohi, te momo whare noho Metal Film