EP5W100RJ
TE Connectivity Passive ProductTE Connectivity Passive Product
TE Connectivity Passive Product
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EP5W100RJ
Kaihanga / Waitohu: AMP Connectors / TE Connectivity
Whakaahuatanga hua RES 100 OHM 5W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: 1.EP5W100RJ.pdf2.EP5W100RJ.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EP5W100RJ
Tau Wae EP5W100RJ Kaihanga TE Connectivity Passive Product
Whakaahuatanga RES 100 OHM 5W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 232778 pcs Pepa Raraunga 1.EP5W100RJ.pdf2.EP5W100RJ.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 5W
Tuhinga o mua - Breakdown Axial Te matotoru (Max) ±300ppm/°C
Rahi / Rahi 0.335" Dia x 0.984" L (8.50mm x 25.00mm) Raupapa EP, Neohm
RoHS Tūnga Tape & Box (TB) Ko te poari Axial
Ētahi Ingoa 2176045-8
2176045-8-ND
Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Waehanga Kaihanga EP5W100RJ Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety FIFO 2
Whakaahua nui 100 Ohm ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety Wirewound ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±5%
Whakaahuatanga RES 100 OHM 5W 5% AXIAL Te kohikohi, te momo whare noho Wirewound