CRGS0805J10R
TE Connectivity AMP ConnectorsTE Connectivity AMP Connectors
TE Connectivity AMP Connectors
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CRGS0805J10R
Kaihanga / Waitohu: AMP Connectors / TE Connectivity
Whakaahuatanga hua RES SMD 10 OHM 5% 1/2W 0805
Ngā Rauemi: CRGS0805J10R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CRGS0805J10R
Tau Wae CRGS0805J10R Kaihanga TE Connectivity AMP Connectors
Whakaahuatanga RES SMD 10 OHM 5% 1/2W 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1777933 pcs Pepa Raraunga CRGS0805J10R.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.5W, 1/2W
Tuhinga o mua - Breakdown 0805 Te matotoru (Max) ±400ppm/°C
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa CRGS, Neohm
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 0805 (2012 Metric)
Ētahi Ingoa 1-2176244-3 Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks Waehanga Kaihanga CRGS0805J10R
Teitei - Tae (Max) 0.026" (0.65mm) Ngā āhuatanga Pulse Withstanding
FIFO 2 Whakaahua nui 10 Ohm ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Pulse Withstanding Thick Film
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±5% Whakaahuatanga RES SMD 10 OHM 5% 1/2W 0805