CRGH2512F82K5
Hua Hua
Tau Wae: CRGH2512F82K5
Kaihanga / Waitohu: AMP Connectors / TE Connectivity
Whakaahuatanga hua RES SMD 82.5K OHM 1% 2W 2512
Ngā Rauemi: CRGH2512F82K5.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CRGH2512F82K5
Tau Wae CRGH2512F82K5 Kaihanga TE Connectivity Passive Product
Whakaahuatanga RES SMD 82.5K OHM 1% 2W 2512 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 517265 pcs Pepa Raraunga CRGH2512F82K5.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 2W
Tuhinga o mua - Breakdown 2512 Te matotoru (Max) ±100ppm/°C
Rahi / Rahi 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm) Raupapa CRGH, Neohm
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 2512 (6432 Metric)
Ētahi Ingoa 8-1879526-0
8-1879526-0-ND
Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Waehanga Kaihanga CRGH2512F82K5 Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - FIFO 2
Whakaahua nui 82.5k Ohm ±1% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Thick Film ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±1%
Whakaahuatanga RES SMD 82.5K OHM 1% 2W 2512 Te kohikohi, te momo whare noho Thick Film