CRGH2512F511K
Hua Hua
Tau Wae: CRGH2512F511K
Kaihanga / Waitohu: AMP Connectors / TE Connectivity
Whakaahuatanga hua RES SMD 511K OHM 1% 2W 2512
Ngā Rauemi: CRGH2512F511K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CRGH2512F511K
Tau Wae CRGH2512F511K Kaihanga TE Connectivity Passive Product
Whakaahuatanga RES SMD 511K OHM 1% 2W 2512 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 536989 pcs Pepa Raraunga CRGH2512F511K.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 2W
Tuhinga o mua - Breakdown 2512 Te matotoru (Max) ±100ppm/°C
Rahi / Rahi 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm) Raupapa CRGH, Neohm
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 2512 (6432 Metric)
Ētahi Ingoa 5-1879527-7
5-1879527-7-ND
Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Waehanga Kaihanga CRGH2512F511K Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - FIFO 2
Whakaahua nui 511k Ohm ±1% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Thick Film ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±1%
Whakaahuatanga RES SMD 511K OHM 1% 2W 2512 Te kohikohi, te momo whare noho Thick Film