CRG2010F27K
TE Connectivity Passive ProductTE Connectivity Passive Product
CRG2010F27K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CRG2010F27K
Kaihanga / Waitohu: AMP Connectors / TE Connectivity
Whakaahuatanga hua RES SMD 27K OHM 1% 1/2W 2010
Ngā Rauemi: 1.CRG2010F27K.pdf2.CRG2010F27K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CRG2010F27K
Tau Wae CRG2010F27K Kaihanga TE Connectivity Passive Product
Whakaahuatanga RES SMD 27K OHM 1% 1/2W 2010 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1674439 pcs Pepa Raraunga 1.CRG2010F27K.pdf2.CRG2010F27K.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.5W, 1/2W
Tuhinga o mua - Breakdown 2010 Te matotoru (Max) ±100ppm/°C
Rahi / Rahi 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm) Raupapa CRG, Neohm
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 2010 (5125 Metric)
Ētahi Ingoa 1623695-3
1623695-3-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Waehanga Kaihanga CRG2010F27K Teitei - Tae (Max) 0.026" (0.65mm)
Ngā āhuatanga - FIFO 2
Whakaahua nui 27k Ohm ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2010 (5125 Metric) Thick Film ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±1%
Whakaahuatanga RES SMD 27K OHM 1% 1/2W 2010 Te kohikohi, te momo whare noho Thick Film