CRG0603F5K49
TE Connectivity Passive ProductTE Connectivity Passive Product
TE Connectivity Passive Product
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CRG0603F5K49
Kaihanga / Waitohu: AMP Connectors / TE Connectivity
Whakaahuatanga hua RES SMD 5.49K OHM 1% 1/10W 0603
Ngā Rauemi: CRG0603F5K49.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CRG0603F5K49
Tau Wae CRG0603F5K49 Kaihanga TE Connectivity Passive Product
Whakaahuatanga RES SMD 5.49K OHM 1% 1/10W 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 14608964 pcs Pepa Raraunga CRG0603F5K49.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.1W, 1/10W
Tuhinga o mua - Breakdown 0603 Te matotoru (Max) ±100ppm/°C
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Raupapa CRG, Neohm
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 0603 (1608 Metric)
Ētahi Ingoa 2-1622974-0 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Waehanga Kaihanga CRG0603F5K49 Teitei - Tae (Max) 0.022" (0.55mm)
Ngā āhuatanga - FIFO 2
Whakaahua nui 5.49k Ohm ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thick Film ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±1%
Whakaahuatanga RES SMD 5.49K OHM 1% 1/10W 0603 Te kohikohi, te momo whare noho Thick Film