36501E22NJTDG
TE Connectivity Passive ProductTE Connectivity Passive Product
36501E22NJTDG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 36501E22NJTDG
Kaihanga / Waitohu: AMP Connectors / TE Connectivity
Whakaahuatanga hua FIXED IND 22NH 400MA 300 MOHM
Ngā Rauemi: 1.36501E22NJTDG.pdf2.36501E22NJTDG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 36501E22NJTDG
Tau Wae 36501E22NJTDG Kaihanga TE Connectivity Passive Product
Whakaahuatanga FIXED IND 22NH 400MA 300 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 248096 pcs Pepa Raraunga 1.36501E22NJTDG.pdf2.36501E22NJTDG.pdf
Tuhinga o mua - Breakdown 0402 (1005 Metric) Whakamahi Unshielded
Momo Wirewound Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Raupapa 3650, Sigma Inductors RoHS Tūnga Digi-Reel®
Ratonga - Ko te poari Nonstandard
Ētahi Ingoa A103708DKR Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Waehanga Kaihanga 36501E22NJTDG
Teitei - Tae (Max) 0.015" (0.37mm) Momo Hangarau 22nH
Nga wa - Whakamātautau 2.8GHz Maha - Te Whakaoho Whaiaro 300 mOhm Max
Whakaahua nui 22nH Unshielded Wirewound Inductor 400mA 300 mOhm Max Nonstandard ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±5%
Taitapa - Tae 25 @ 250MHz Whakaahuatanga FIXED IND 22NH 400MA 300 MOHM
Te wa roa 250MHz DC Resistance (DCR) -
Whakatauranga onamata 400mA I teie nei - Maama -