3613C101K
TE Connectivity Passive ProductTE Connectivity Passive Product
3613C101K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 3613C101K
Kaihanga / Waitohu: AMP Connectors / TE Connectivity
Whakaahuatanga hua FIXED IND 100UH 110MA 8 OHM SMD
Ngā Rauemi: 1.3613C101K.pdf2.3613C101K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 3613C101K
Tau Wae 3613C101K Kaihanga TE Connectivity Passive Product
Whakaahuatanga FIXED IND 100UH 110MA 8 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 283562 pcs Pepa Raraunga 1.3613C101K.pdf2.3613C101K.pdf
Tuhinga o mua - Breakdown 1812 Whakamahi Unshielded
Momo - Rahi / Rahi 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Raupapa 3613C, Sigma Inductors RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ratonga - Ko te poari 1812 (4532 Metric)
Ētahi Ingoa 1624094-2
1624094-2-ND
A102544TR
Tae Mahi -30°C ~ 100°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Waehanga Kaihanga 3613C101K
Teitei - Tae (Max) 0.134" (3.40mm) Momo Hangarau 100µH
Nga wa - Whakamātautau 8MHz Maha - Te Whakaoho Whaiaro 8 Ohm Max
Whakaahua nui 100µH Unshielded Inductor 110mA 8 Ohm Max 1812 (4532 Metric) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±10%
Taitapa - Tae 40 @ 796kHz Whakaahuatanga FIXED IND 100UH 110MA 8 OHM SMD
Te wa roa 796kHz DC Resistance (DCR) -
Whakatauranga onamata 110mA I teie nei - Maama Ferrite