3522680KFT
TE Connectivity Passive ProductTE Connectivity Passive Product
3522680KFT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 3522680KFT
Kaihanga / Waitohu: AMP Connectors / TE Connectivity
Whakaahuatanga hua RES SMD 680K OHM 1% 3W 2512
Ngā Rauemi: 3522680KFT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 3522680KFT
Tau Wae 3522680KFT Kaihanga TE Connectivity Passive Product
Whakaahuatanga RES SMD 680K OHM 1% 3W 2512 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 204337 pcs Pepa Raraunga 3522680KFT.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 3W
Tuhinga o mua - Breakdown - Te matotoru (Max) -
Rahi / Rahi 0.250" L x 0.126" W (6.35mm x 3.20mm) Raupapa 3522, CGS
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 2512 (6432 Metric)
Ētahi Ingoa 1-2176232-8
A121287TR
Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Waehanga Kaihanga 3522680KFT Teitei - Tae (Max) 0.047" (1.20mm)
Ngā āhuatanga - FIFO 2
Whakaahua nui 680k Ohm ±1% 3W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Thick Film ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±1%
Whakaahuatanga RES SMD 680K OHM 1% 3W 2512 Te kohikohi, te momo whare noho Thick Film