3522180KJT
TE Connectivity Passive ProductTE Connectivity Passive Product
3522180KJT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 3522180KJT
Kaihanga / Waitohu: AMP Connectors / TE Connectivity
Whakaahuatanga hua RES SMD 180K OHM 5% 3W 2512
Ngā Rauemi: 3522180KJT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 3522180KJT
Tau Wae 3522180KJT Kaihanga TE Connectivity Passive Product
Whakaahuatanga RES SMD 180K OHM 5% 3W 2512 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 370266 pcs Pepa Raraunga 3522180KJT.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 3W
Tuhinga o mua - Breakdown - Te matotoru (Max) -
Rahi / Rahi 0.250" L x 0.126" W (6.35mm x 3.20mm) Raupapa 3522, CGS
RoHS Tūnga Digi-Reel® Ko te poari 2512 (6432 Metric)
Ētahi Ingoa A121154DKR Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks
Waehanga Kaihanga 3522180KJT Teitei - Tae (Max) 0.047" (1.20mm)
Ngā āhuatanga - FIFO 2
Whakaahua nui 180k Ohm ±5% 3W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Thick Film ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±5%
Whakaahuatanga RES SMD 180K OHM 5% 3W 2512 Te kohikohi, te momo whare noho Thick Film
Tuhinga o mua 180k
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
3522180KFT
3522180KFT
Kaihanga: AMP Connectors / TE Connectivity
Whakaahuatanga: RES SMD 180K OHM 1% 3W 2512
I roto i te taonga: 196742 pcs
Tikiake: 3522180KFT.pdf
RFQ
3522180KJT
3522180KJT
Kaihanga: TE Connectivity Passive Product
Whakaahuatanga: RES SMD 180K OHM 5% 3W 2512