352210RJT
TE Connectivity Passive ProductTE Connectivity Passive Product
352210RJT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 352210RJT
Kaihanga / Waitohu: AMP Connectors / TE Connectivity
Whakaahuatanga hua RES SMD 10 OHM 5% 3W 2512
Ngā Rauemi: 352210RJT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 352210RJT
Tau Wae 352210RJT Kaihanga TE Connectivity Passive Product
Whakaahuatanga RES SMD 10 OHM 5% 3W 2512 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 398714 pcs Pepa Raraunga 352210RJT.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 3W
Tuhinga o mua - Breakdown - Te matotoru (Max) -
Rahi / Rahi 0.250" L x 0.126" W (6.35mm x 3.20mm) Raupapa 3522, CGS
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 2512 (6432 Metric)
Ētahi Ingoa 1-2176230-4
A121124TR
Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Waehanga Kaihanga 352210RJT Teitei - Tae (Max) 0.047" (1.20mm)
Ngā āhuatanga - FIFO 2
Whakaahua nui 10 Ohm ±5% 3W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Thick Film ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±5%
Whakaahuatanga RES SMD 10 OHM 5% 3W 2512 Te kohikohi, te momo whare noho Thick Film