DS550HE-3
Artesyn Embedded TechnologiesArtesyn Embedded Technologies
Artesyn Embedded Technologies
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DS550HE-3
Kaihanga / Waitohu: Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 12V 550W
Ngā Rauemi: DS550HE-3.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 455 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 455 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
60 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DS550HE-3
Tau Wae DS550HE-3 Kaihanga Artesyn Embedded Technologies
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 12V 550W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 455 pcs Pepa Raraunga DS550HE-3.pdf
Putanga - Mahi 550W Putanga - Whakaputa 4 -
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 12V
Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC Momo Front End
Rahi / Rahi 12.03" L x 3.07" W x 1.52" H (305.6mm x 78.0mm x 38.6mm) Raupapa DS550HE-3
Ripa Tae - Raatau Rawa ITE (Commercial) Mana (Watts) - Per Port No
Whirihoranga Whakaputa 1 Tae Mahi -10°C ~ 50°C
Momo Tae Rack Mount Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Waehanga Kaihanga DS550HE-3 Raina Raina 89%
Ngā āhuatanga Hot Swappable, I²C™ Interface, Load Sharing, PFC, PMBus™, Remote Sense, Standby Output, Universal Input Ngā Tohu Hua 45A
Whakaahua nui Front End AC DC Converter 1 Output 12V 45A 90 ~ 264 VAC Input He pai -
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 12V 550W I teie nei - Breakover -