APH18E48
Artesyn Embedded TechnologiesArtesyn Embedded Technologies
APH18E48 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: APH18E48
Kaihanga / Waitohu: Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Whakaahuatanga hua CONV DC-DC 130W 48VIN 7.5V DPA
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APH18E48
Tau Wae APH18E48 Kaihanga Artesyn Embedded Technologies
Whakaahuatanga CONV DC-DC 130W 48VIN 7.5V DPA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5076 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Mahi 130W Putanga - Whakaputa 4 -
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 7.25V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V Ngaohihi - Taweke (Tae) 36V
Momo Non-Isolated PoL Module Rahi / Rahi 2.40" L x 2.30" W x 0.43" H (61.0mm x 58.4mm x 10.9mm)
Raupapa APH18 RoHS Tūnga -
Ripa Tae - Raatau Rawa ITE (Commercial) Ko te poari 9-DIP Module
Whirihoranga Whakaputa 1 Tae Mahi -25°C ~ 65°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga APH18E48 Raina Raina 92%
Ngā āhuatanga OCP, OTP, OVP Ngā Tohu Hua 18A
Whakaahua nui Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 7.25V 18A 36V - 75V Input Whakaahuatanga CONV DC-DC 130W 48VIN 7.5V DPA