AM80A-300L-150F16
Artesyn Embedded TechnologiesArtesyn Embedded Technologies
Artesyn Embedded Technologies
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AM80A-300L-150F16
Kaihanga / Waitohu: Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Whakaahuatanga hua CONV DC-DC 240W 300VIN 15.0V 16A
Ngā Rauemi: AM80A-300L-150F16.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AM80A-300L-150F16
Tau Wae AM80A-300L-150F16 Kaihanga Artesyn Embedded Technologies
Whakaahuatanga CONV DC-DC 240W 300VIN 15.0V 16A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5569 pcs Pepa Raraunga AM80A-300L-150F16.pdf
Putanga - Mahi 240W Putanga - Whakaputa 4 -
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 15V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 400V Ngaohihi - Taweke (Tae) 180V
Momo Non-Isolated PoL Module Rahi / Rahi 4.60" L x 2.40" W x 0.50" H (116.8mm x 61.0mm x 12.7mm)
Raupapa AM80A RoHS Tūnga Bulk
Ripa Tae - Raatau Rawa ITE (Commercial) Ko te poari Module
Whirihoranga Whakaputa 1 Tae Mahi -20°C ~ 100°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga AM80A-300L-150F16 Raina Raina -
Ngā āhuatanga Remote On/Off, OTP, OVP Ngā Tohu Hua 16A
Whakaahua nui Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 15V 16A 180V - 400V Input Whakaahuatanga CONV DC-DC 240W 300VIN 15.0V 16A