AM80A-048L-240F10
Hua Hua
Tau Wae: AM80A-048L-240F10
Kaihanga / Waitohu: Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Whakaahuatanga hua CONV DC-DC 240W 48VIN 24.0V 10A
Ngā Rauemi: AM80A-048L-240F10.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AM80A-048L-240F10
Tau Wae AM80A-048L-240F10 Kaihanga Artesyn Embedded Technologies
Whakaahuatanga CONV DC-DC 240W 48VIN 24.0V 10A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5174 pcs Pepa Raraunga AM80A-048L-240F10.pdf
Putanga - Mahi 240W Putanga - Whakaputa 4 -
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 24V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 72V Ngaohihi - Taweke (Tae) 36V
Momo Non-Isolated PoL Module Rahi / Rahi 4.60" L x 2.40" W x 0.50" H (116.8mm x 61.0mm x 12.7mm)
Raupapa AM80A RoHS Tūnga Bulk
Ripa Tae - Raatau Rawa ITE (Commercial) Ko te poari Module
Whirihoranga Whakaputa 1 Tae Mahi -20°C ~ 100°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga AM80A-048L-240F10 Raina Raina -
Ngā āhuatanga Remote On/Off, OTP, OVP Ngā Tohu Hua 10A
Whakaahua nui Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 24V 10A 36V - 72V Input Whakaahuatanga CONV DC-DC 240W 48VIN 24.0V 10A