AM80A-024L-065F27
Artesyn Embedded TechnologiesArtesyn Embedded Technologies
Artesyn Embedded Technologies
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AM80A-024L-065F27
Kaihanga / Waitohu: Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Whakaahuatanga hua CONV DC-DC 240W 24VIN 6.5V 27A
Ngā Rauemi: AM80A-024L-065F27.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AM80A-024L-065F27
Tau Wae AM80A-024L-065F27 Kaihanga Artesyn Embedded Technologies
Whakaahuatanga CONV DC-DC 240W 24VIN 6.5V 27A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 3998 pcs Pepa Raraunga AM80A-024L-065F27.pdf
Putanga - Mahi 240W Putanga - Whakaputa 4 -
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 6.5V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V Ngaohihi - Taweke (Tae) 18V
Momo Non-Isolated PoL Module Rahi / Rahi 4.60" L x 2.40" W x 0.50" H (116.8mm x 61.0mm x 12.7mm)
Raupapa AM80A RoHS Tūnga Bulk
Ripa Tae - Raatau Rawa ITE (Commercial) Ko te poari Module
Whirihoranga Whakaputa 1 Tae Mahi -20°C ~ 100°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga AM80A-024L-065F27 Raina Raina -
Ngā āhuatanga Remote On/Off, OTP, OVP Ngā Tohu Hua 27A
Whakaahua nui Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 6.5V 27A 18V - 36V Input Whakaahuatanga CONV DC-DC 240W 24VIN 6.5V 27A
I teie nei - Breakover -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
AM80A-048L-012F60
AM80A-048L-012F60
Kaihanga: Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 1.2V 240W
I roto i te taonga: 5371 pcs
Tikiake: AM80A-048L-012F60.pdf
RFQ
AM8
AM8
Kaihanga: Altech Corporation
Whakaahuatanga: SWITCH UNITPB OPER 30 MM NON ILL