AL60A-048L-022F30
Artesyn Embedded TechnologiesArtesyn Embedded Technologies
Artesyn Embedded Technologies
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AL60A-048L-022F30
Kaihanga / Waitohu: Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Whakaahuatanga hua CONV DC-DC 120W 48VIN 2.2V 30A
Ngā Rauemi: AL60A-048L-022F30.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AL60A-048L-022F30
Tau Wae AL60A-048L-022F30 Kaihanga Artesyn Embedded Technologies
Whakaahuatanga CONV DC-DC 120W 48VIN 2.2V 30A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4384 pcs Pepa Raraunga AL60A-048L-022F30.pdf
Putanga - Mahi 120W Putanga - Whakaputa 4 -
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 2.2V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 72V Ngaohihi - Taweke (Tae) 36V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.40" L x 2.30" W x 0.50" H (61.0mm x 58.4mm x 12.7mm)
Raupapa AL60A RoHS Tūnga -
Ripa Tae - Raatau Rawa ITE (Commercial) Ko te poari Module
Whirihoranga Whakaputa 1 Tae Mahi -
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga AL60A-048L-022F30 Raina Raina -
Ngā āhuatanga Remote On/Off, OTP, OVP Ngā Tohu Hua 30A
Whakaahua nui Isolated Module DC DC Converter 1 Output 2.2V 30A 36V - 72V Input Whakaahuatanga CONV DC-DC 120W 48VIN 2.2V 30A