AK80A-024L-033F40
Artesyn Embedded TechnologiesArtesyn Embedded Technologies
Artesyn Embedded Technologies
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AK80A-024L-033F40
Kaihanga / Waitohu: Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Whakaahuatanga hua CONV DC-DC 240W 24VIN 3.3V SGL
Ngā Rauemi: AK80A-024L-033F40.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AK80A-024L-033F40
Tau Wae AK80A-024L-033F40 Kaihanga Artesyn Embedded Technologies
Whakaahuatanga CONV DC-DC 240W 24VIN 3.3V SGL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4464 pcs Pepa Raraunga AK80A-024L-033F40.pdf
Putanga - Mahi 240W Putanga - Whakaputa 4 -
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 3.3V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V Ngaohihi - Taweke (Tae) 18V
Momo Non-Isolated PoL Module Rahi / Rahi 4.60" L x 2.40" W x 0.50" H (116.8mm x 61.0mm x 12.7mm)
Raupapa AK80A RoHS Tūnga -
Ripa Tae - Raatau Rawa ITE (Commercial) Ko te poari Module
Whirihoranga Whakaputa 1 Tae Mahi 0°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga AK80A-024L-033F40 Raina Raina -
Ngā āhuatanga Remote On/Off, OTP, OVP, SCP Ngā Tohu Hua 40A
Whakaahua nui Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 40A 18V - 36V Input Whakaahuatanga CONV DC-DC 240W 24VIN 3.3V SGL
I teie nei - Breakover -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
AK80A-048L-033F50
AK80A-048L-033F50
Kaihanga: Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 3.3V 240W