AA60A-048L-050D033
Artesyn Embedded TechnologiesArtesyn Embedded Technologies
Artesyn Embedded Technologies
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AA60A-048L-050D033
Kaihanga / Waitohu: Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Whakaahuatanga hua CONV DC-DC 15A 48VIN 5/3.3V DUAL
Ngā Rauemi: AA60A-048L-050D033.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AA60A-048L-050D033
Tau Wae AA60A-048L-050D033 Kaihanga Artesyn Embedded Technologies
Whakaahuatanga CONV DC-DC 15A 48VIN 5/3.3V DUAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4134 pcs Pepa Raraunga AA60A-048L-050D033.pdf
Putanga - Mahi 75W Putanga - Whakaputa 4 -
Putanga - Whakaputa 3 3.3V Putanga - Mahi 2 5V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V Ngaohihi - Taweke (Tae) 36V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.40" L x 2.30" W x 0.50" H (61.0mm x 58.4mm x 12.7mm)
Raupapa AA60A RoHS Tūnga Bulk
Ripa Tae - Raatau Rawa ITE (Commercial) Ko te poari 10-DIP Module
Whirihoranga Whakaputa 2 Ētahi Ingoa AA60A-048L050D033
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Waehanga Kaihanga AA60A-048L-050D033
Raina Raina 82% Ngā āhuatanga Remote On/Off, OTP, OVP, SCP
Ngā Tohu Hua 15A, 15A Whakaahua nui Isolated Module DC DC Converter 2 Output 5V 3.3V 15A, 15A 36V - 75V Input
Whakaahuatanga CONV DC-DC 15A 48VIN 5/3.3V DUAL I teie nei - Breakover 1.5kV (1500V)